Меню

Товарів не знайдено
Server error happened :( Please, try again

Поради по фарбуванню

Золоті правила для зовнішнього і внутрішнього застосування фарб


Слід правильно підбирати матеріали і колір. Якщо у Вас виникли питання, порадьтеся обов'язково з професійними продавцями-консультантами, також можна ознайомитися з брошурами і технічними специфікаціями на сайті. Можна зателефонувати за телефоном +38 067 593-67-17
 
Слід з особливою ретельністю планувати свою роботу. Підрахуйте заздалегідь необхідну кількість фарби, купіть всі необхідні матеріали та інструменти в спеціалізованих магазинах. Продумайте добре, з чого потрібно почати роботу і як вона буде найбільш ефективно просуватися. Зробіть в обов'язковому порядку пробну фарбування для того, щоб переконатися, що колір обраний вірно.
 
Використовуйте в роботі тільки якісні, відповідні призначенню малярні інструменти, адже інструментами низької якості неможливо досягти хорошого результату забарвлення, яку б хорошу фарбу ви не використовували.
 
Використовуйте при фарбуванні захисний одяг, а також і інші захисні приналежності.
 
Обов'язково захищайте при ремонтних і фарбувальних роботах навколишнє середовище від фарби і миючих засобів.
 
Перед фарбуванням слід очистити і підготувати поверхню до фарбування. Погано проведена підготовка поверхні може привести до поганої адгезії і покривної фарби.
 
Перед початком робіт добре вивчіть інструкції із застосування на етикетці.
 
Проводите забарвлення спокійно і акуратно. Забарвлення не можна прискорити, завдаючи занадто товсті шари фарби за раз, краще пофарбувати поверхню тонким шаром два рази, давши поверхні просохнути між шарами за часом згідно з інструкціями.
 
Умови забарвлення повинні відповідати необхідним. Якщо фарбувальні роботи проводяться в занадто вологих, холодних або жарких умовах, можуть виникнути проблеми з висиханням фарби і утворенням лакофарбової плівки.
 
Після фарбування слід добре очистити малярські інструменти, наприклад, за допомогою миючого засобу Пенсселіпесу згідно з інструкціями на етикетці банки.

Що таке акрилатна фарба і в чому її переваги?


Акрилат - це саме високоякісне сполучна, що застосовується для виготовлення фарб для стін і стель. Хоча акрилат більш дорогий в порівнянні з водно-дисперсійними сполучними, він перевершує їх за технічними якостями.

Згодом акрилатна фарба завжди окупається: завдяки унікальній стійкості акрилату, термін його служби більш тривалий, ніж у водно-дисперсійних фарб. Іншими словами, пофарбована акрилатною фарбою поверхня залишається в бездоганному стані довгі роки, не вимагаючи особливого ремонту. При плануванні фарбувальних робіт недостатньо лише вибрати потрібні кольори. Забарвлення треба представляти, як єдине ціле.

Використання акрилатних фарб-це гарантія вдалого результату, так як тільки вони відповідають всім вимогам, що пред'являються до фарб вищої якості. Використовуючи якісну фарбу для стін, Вам не доведеться боротися з бризками і патьоками. Акрилатна фарба легко наноситься валиком і рівномірно розподіляється по поверхні. Після висихання поверхня, пофарбована акрилатною фарбою, витримує очищення і відрізняється особливою зносостійкістю.

Випробування зовнішнім середовищем-запорука якості і довговічності матеріалів
Вплив сонця, води, цвіль і пил можуть зруйнувати незахищену дерев'яну поверхню за кілька місяців. Тому одним з найважливіших етапів тестування матеріалів є випробування на стійкість до різних кліматичних факторів. 

Науково-дослідні центри Tikkurila оснащені спеціальними випробувальними майданчиками на відкритому повітрі. Тестування допомагає оцінити наскільки добре оброблена поверхня витримує вплив зовнішнього середовища. 

"Вид тестування залежить, в першу чергу, від призначення матеріалу. Для тераси одним з основних параметрів є стійкість до води і появи подряпин, для віконних рам стійкість до тертя – одна з основних характеристик», – повідомляє Евеліна Депжинська, співробітник R&D Tikkurila, Польща. 

При проведенні польових випробувань поверхні встановлюють на південну сторону під кутом 45°. Після цього через шість місяців, через рік, через три роки і через п'ять років панелі перевіряють на наявність цвілі, розтріскування, відлущування, знебарвлення і зміна кольору і глянцю. Польові випробування-це тривалий процес, який вимагає часу і терпіння. Місце розташування випробувального полігону впливає на результати тестів, а також допомагає визначити, які саме матеріали необхідні для конкретного регіону. 

"Продукція в Сербії повинна краще захищати від сонячного впливу, в Скандинавії - від цвілі",-пояснює пані Депжинська. 

Крім випробувальних полігонів, розташованих поблизу лабораторій, є також випробувальні майданчики на морських узбережжях, де пофарбовані поверхні піддаються впливу солоного і вологого клімату, високому рівню ультрафіолетового випромінювання. 

Незважаючи на відмінності в кліматичних умовах регіонів, базові принципи Tikkurila, що застосовуються при тестуванні матеріалів залишаються незмінними – це довговічність, екологічність і безпеку продукції, поряд з потребами та очікуваннями клієнтів. 

Проводите забарвлення спокійно і акуратно. Забарвлення не можна прискорити, завдаючи занадто товсті шари фарби за раз, краще пофарбувати поверхню тонким шаром два рази, давши поверхні просохнути між шарами за часом згідно з інструкціями. 

Проводите забарвлення спокійно і акуратно. Забарвлення не можна прискорити, завдаючи занадто товсті шари фарби за раз, краще пофарбувати поверхню тонким шаром два рази, давши поверхні просохнути між шарами за часом згідно з інструкціями.

Top