0
Корзина
 x 
Корзина пуста

Украина, 04136, Киев 

ул. Маршала Гречко, д. 9-А

Схема проезда

(044) 383-94-32
(067) 593-67-17
Расширенный поиск ☰

Eskaro Akrit 20

Город
Артикул:
В наличии
Степень блеска
 • Полуматовый
Выбрать тару

Размер скидки рассчитывается индивидуально

Растворитель/разбавитель
 • вода
Стойкость к мытью1
 • Очень стойкая
Производитель:

Поделиться в соц. сетяхОсобливо міцна напівматова фарба, що миється, для стін

Тонується більш ніж 15 000 тонів
Фарба для приміщень із постійно високою вологістю
Витримує багаторазове вологе прибирання

Властивості

Акрилатна водорозчинна фарба максимально комфортного нанесення для одержання особоміцних покриттів у приміщеннях з постійно високою вологістю.

 • Покриття стійко до стирання, витримує багаторазове вологе прибирання.
 • Відсутність слідів на пофарбованій поверхні від багаторазового вологого прибирання.
 • Фарба не виділяє в повітря шкідливих речовин і відповідає вимогам класу емісії M1.
 • Блиск:

  напівматова за EN 13 300 (ISO 2813).

  напівматова за SFS 3632 (ISO 2813).

  група 3 за RYL 2012.

  Зносостійкість:

  1 клас за EN 13 300 (ISO 11998).
  315 група малярних правил за RYL 2012. 
  5 балів згідно ISO 4211, SFS 3756 (шкала стійкості поверхні до мийних та дезінфікувальних засобів, фінська лабораторія Rohm and Haas Europe).

  Призначення

  Фарбування стін і стель для одержання особоміцних поверхонь у житлових і громадських приміщеннях. Рекомендується для використання в приміщеннях з постійно підвищеною вологістю й де потрібно часте вологе прибирання або миття пофарбованих поверхонь: ванні кімнати, туалети, кухні, пральні, коридори, сходові клітки, гаражі, кафе, магазини, вокзали й т.д., а також у приміщеннях з високими вимогами в експлуатації: школи, лікарні, спортивні, торгово-розважальні комплекси й ін, Не підходить для фарбування підлог, дверей і меблів.

  Типи поверхонь під фарбування

  Нові або раніше пофарбовані поверхні з бетону, газобетону, гіпсокартонних плит, заґрунтованих ДСП, ДВП; цегельні, зашпакльовані, обштукатурені поверхні, а також обклеєні скловолокнистими шпалерами й іншими оздоблювальними матеріалами, що офарблюються.

   

  Підготовка поверхні перед фарбуванням

  ОкрашиваеОфарблювана поверхня має бути ретельно очищена від матеріалу, що відшаровується, бруду й пилу.Поверхні, раніше пофарбовані емалевою або олійною фарбою, обробити наждаковим папером до матовості. Сильно забруднені або жирні поверхні промити 3–5% розчином соди, потім обполоскати водою й висушити. Тріщини й вибої зашпаклювати відповідною шпаклівкою (Fine Filler, Aqua Filler і т.п.). Часто зволожувані й піддані утворенню цвілі поверхні перед фарбуванням мають бути оброблені засобом Biotol . Пористі поверхні й поверхні, що порошать, обробити вологоізолятором Aquastop.

  Нанесення

  Перед застосуванням фарбу ретельно перемішати. Для нанесення першого шару фарбу можна розбавити водою до 5% за об’ємом. Наносити в 2 шари валиком або розпилювачем за температури 10– 25°С і відносної вологості не більше 80%. В разі проведення фарбувальних робіт за несприятливих умов (протяги, використання нагрівальних приладів, висока температура або низька вологість повітря) рекомендуємо використовувати засіб для з висихання Time+.

  Догляд за пофарбованою поверхнею

  Остаточну зносостійкість покриття здобуває приблизно через 4 тижні - протягом цього часу звертайтеся з поверхнею обережно, поки вона не придбає остаточну твердість і зносостійкість. При необхідності поверхня можна піддавати легкому очищенню м'якою губкою або ганчіркою приблизно через 2 доби після нанесення. Для миття пофарбованої поверхні рекомендуємо використовувати воду, нейтральні й середньої лужності мийні засоби (рН до 9). Не використовувати органічні розчинники, абразивні засоби, що чистять, а також тверді губки й щітки. Сильне тертя може зробити поверхня глянсової. Для видалення цвілі рекомендуємо використовувати Biotol і Biotol Spray.

  Робочі інструменти

  Валик (довжина ворсу 10–14 мм), безповітряний розпилювач (сопло 0,021–0,027").

  Очищення інструментів

  Після закінчення робіт промити водою з милом.

  Колір

  Білий

  Колерування

  Машинне за системою Eskarocolor (бази А,TR)

  Витрата

  6-10 м²/л

  Час висихання

  За температури +20°C і відносної вологості повітря 50% через 1–2 години покриття висихає й готове для нанесення наступного шару. В разі зниження температури й збільшення вологості час висихання відповідно збільшується

Оставить отзыв


Защитный код Обновить

Новости

Из чего состоит краска?

11.01.2018

Краска и лак это продукты, которые при нанесении «прилипают» к поверхности,  покрывают и защищают ее. Краски и лаки состоят из различных основных веществ. Их можно разделить следующим образом. Каждая составляющая имеет...

Окраска потолка

11.01.2018

Чтобы достичь качественного результата, нужно заранее продумать последовательность работ. Далее приведены основные приёмы работы, которыми нужно руководствоваться при окраске стен и потолков. Потолок окрашивают в том направлении, куда падает свет. По...

Схема проезда и Контакты

Телефоны

(044) 383-94-32
(067) 593-67-17

Адрес

Киев, ул. Маршала Гречка, 9А