0
Корзина
 x 
Корзина пуста

Украина, 04136, Киев 

ул. Маршала Гречко, д. 9-А

Схема проезда

(044) 383-94-32
(067) 593-67-17
Расширенный поиск ☰

Eskaro Akzent SPA

Город
Артикул:
В наличии
Степень блеска
 • Полуглянцевый
Выбрать тару

Размер скидки рассчитывается индивидуально

Растворитель/разбавитель
 • вода
Стойкость к мытью
 • Очень стойкая
Производитель:

Поделиться в соц. сетяхНапівглянсова фарба для приміщень із постійною вологістю

Утворює особливо міцне покриття, стійке до води, конденсату, пару
Містить іони срібла
Стійка до миття професійними дезінфікувальними засобами
Екомаркування ЄС

Властивості

Акрилатна напівглянсова водорозріджувана фарба для вологих приміщень із високими експлуатаційними та гігієнічними вимогами.

 • Легко наноситься без розбризкування і патьоків, добре розрівнюється.
 • Підвищена волога адгезія до різних підкладок, включаючи поверхні, пофарбовані алкідними та олійними фарбами.
 • Висока покривність.
 • Утворює особливо міцне водовідштовхувальне покриття, стійке до конденсату, води, пари.
 • Стійка до стирання й частого миття із застосуванням професійних мийних і дезінфікувальних засобів, що застосовуються в лікарнях.
 • Містить спеціальні тверді наповнювачі на основі природного алюмосилікату, які підвищують механічні властивості покриття.
 • http://ec.europa.eu/environment/ecolabel.

Вміст ЛОС у продукті відповідає гранично допустимому для підгрупи b -100 г/ л, максимальний вміст ЛОС у продукті < 40 г / л.

Блиск:

 • Зносостійкість:

  • 315 група малярних правил за RYL 2012

  Стійкість до професійних мийних речовин:

  • 5 балів згідно з ISO 4211, SFS 3756

  Призначення

  Фарбування стель і стін у вологих приміщеннях, де на поверхнях можлива конденсація вологи (ванні кімнати, душові, пральні, басейни, лазні, спортивні зали, лікарні, виробничі приміщення, вестибюлі, коридори тощо).

  Типи поверхонь під фарбування

  Нові або раніше пофарбовані латексними, алкідними або олійними фарбами поверхні з бетону, газобетону, гіпсокартонних плит, по цегляних, зашпакльованих, обштукатурених поверхнях, а також по поверхнях, обклеєних скловолокнистими шпалерами та іншими рулонними оздоблювальними матеріалами. Для внутрішніх робіт.

   

  Підготовка поверхня перед фарбуванням

  Офарблювана поверхня має бути ретельно очищена від неміцного і відшаровуваного матеріалу, бруду, жиру й пилу. Поверхні, раніше пофарбовані емалевою або олійною фарбою, обробити наждачним папером до матовості, пил ретельно видалити. Сильно забруднені або жирні поверхні промити 3–5% розчином соди, потім обполоснути водою та висушити. Нерівності, тріщини й вибоїни зашпаклювати вологостійкою шпаклівкою Aqua Filler. Нерівномірно вбираючі або пористі поверхні заґрунтувати акриловою ґрунтовкою Aquastop Expert або Aquastop Professional. За потреби використовувати засіб проти цвілі Biotol або Biotol Spray і протицвілеву акрилову ґрунтовку Aquastop Bio. Просимо дотримуватися технічних інструкцій щодо застосування всієї вище переліченої продукції.

  Нанесення

  Перед застосуванням фарбу ретельно перемішати. Тоновану фарбу бажано змішати в одній ємності. Наносити у 2 шари валиком або розпилювачем за температури від +10 °C до +25 °C і відносної вологості нижче ніж 80%. Для фарбування розпилювачем фарбу розбавити водою до робочої в'язкості до 5% за об'ємом. Якщо фарбувальні роботи проводяться за несприятливих умов (протяги, використання нагрівальних приладів, висока температура або низька вологість повітря), рекомендуємо використовувати засіб для уповільнення висихання фарби - TIME+. Під час фарбування намагатися зберігати «мокрий край», не допускаючи швидкого висихання фарби.

  Догляд за пофарбованою поверхнею

  Остаточну зносостійкість покриття набуває через 3–4 тижні – протягом цього часу експлуатувати поверхню обережно, поки вона не придбає остаточну твердість і зносостійкість. За потреби поверхню можна піддавати легкому очищенню м'якою губкою або ганчіркою приблизно через 2 доби після нанесення. Через 4 тижні для миття пофарбованої поверхні можна використати професійні засоби, що застосовуються для миття і дезінфекції в медичних (палати, коридори, процедурні та операційні) і дитячих установах, а також на підприємствах харчової промисловості. Не використовуйте органічні розчинники, абразивні очищувальні засоби, а також жорсткі губки й щітки. Сильне тертя може зробити поверхню глянсовою. Після вологого прибирання поверхню витерти насухо. Для видалення цвілі рекомендуємо використовувати засоби Biotol і Biotol Spray.

  Колір

  Білий

  Колерування

  Тонувальна система Eskarocolor (базa А)

  Витрата

  7–10 м²/л в залежності від контрастності, однорідності та пористості поверхні Мінімізуйте даремну витрату фарби, розрахувавши попередньо необхідну кількість

  Час висихання

  Для нанесення другого шару – 1–1,5 години за +20 °С і відносної вологості повітря 80%. Покриття набирає зносостійкість приблизно через 3–4 тижні.

   

Оставить отзыв


Защитный код Обновить

Новости

Из чего состоит краска?

11.01.2018

Краска и лак это продукты, которые при нанесении «прилипают» к поверхности,  покрывают и защищают ее. Краски и лаки состоят из различных основных веществ. Их можно разделить следующим образом. Каждая составляющая имеет...

Окраска потолка

11.01.2018

Чтобы достичь качественного результата, нужно заранее продумать последовательность работ. Далее приведены основные приёмы работы, которыми нужно руководствоваться при окраске стен и потолков. Потолок окрашивают в том направлении, куда падает свет. По...

Схема проезда и Контакты

Телефоны

(044) 383-94-32
(067) 593-67-17

Адрес

Киев, ул. Маршала Гречка, 9А